پیام تبریک طالب ریفایی (دبیر کل سابق سازمان جهانی جهانگردی ملل متحد) به پروفسور محمد شریف ملک زاده مخترع نظریه mft

جناب آقای دکتر ملک زاده

تمایل دارم تبریکات خود بابت دریافت اولین گواهینامه معتبر بین المللی ثبت اختراع گردشگری در ایران تقدیم نمایم که به سپاس شناسایی و قدردانی از رهبری مثال زدنی جنابعالی بر یک گروه پژوهشی 30 نفره در دانشگاه عدالت تحت عنوان فرایند مدیریت و کنترل کیفیت تورهای گوناگون با علائق ویژه به جنابعالی اهدا شده است.

این جایزه اتفاقی نبوده بلکه تاییدی بر سوابق درخشان جنابعالی می باشد که موفقیتهای رهبری و مدیریت شما در حلول سالها هم به عنوان یک کارشناس حرفه ای گردشگری و هم به عنوان رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و همچنین سوابق شما به عنوان معاون رئیس جمهور ایران بیانگر آن می باشد.

اعتبار و جایگاه بین المللی ایران به عنوان سرزمین فرهنگ را به تنهایی نمی توان به مواهب طبیعی و تلاشهای انسانی آن در طول تاریخ محدود دانست که آثار و نتایج آن در شهرهایی مانند اصفهان و شیراز به نمایش درآمده اند .

این جایگاه و عنوان در نتیجه نگرش مدیریتی آینده نگر و الهام بخش مدیرانی مانند جنابعالی حاصل شده است که قادر بوده اند به بهره گیری از سرمایه داراییهای فرهنگی ملموس و ناملموس نسبت به ساخت صنعت گردشگری ایران اقدام نمایند.

با تقدیم گرمترین درودهای شخصی  

طالب ریفایی

دبیر کل سازمان جهانی جهانگردی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.