در جایگاه نماینده دانشگاه هولوا بعنوان عضو وابسته سازمان جهانی جهانگردی (UNWTO) موجب مسرت اینجانب است که مراتب تبریک خود را بخاطر دریافت جایزه و گواهی شایسته به جنابعالی تقدیم نمایم که توسط سازمان جهانی حهانگردی به رسمیت شناخته شده و دبیرکل محترم آن سازمان ،آنرا مورد حمایت قرار داده است.

دریافت اولین جایزه و گواهی طبقه بندی شده بین المللی برای ثبت اختراع در گردشگری ایران برای فرآیند مدیریت و کنترل کیفیت تورهای گوناگون با علائق ویژه، بدون شک موید تلاشهای ارزنده پروفسور محمد شریف ملک زاده و عملکرد ایشان در جایگاههای مختلف مدیریتی برجسته می باشد.

گردشگری، فرصت ارزشمندی را برای تعاملات بین فرهنگی، تفاهم مشترک و صلح در اختیار ما قرار می دهد و مسئولیت ماست تا ضمن حفظ و حراست از میراثی که از نسلهای گذشته برای ما بجا مانده است، بتوانیم با یک روش پایدار آنرا به گردشگران و بازدیدکنندگان ارائه نمائیم.

این یک حقیقت شناخته شده است که میراث فرهنگی ایران (اعم از ملموس و غیرملموس) دارای ارزش فوق العاده ای می باشد که در واقع سرمایه بزرگی برای بشریت است و تلاشهائی که برای حفاظت، معرفی و قراردادن آن در دسترس گردشگران داخلی و بین المللی صورت گرفته، وظیفه سخاوتمندانه ای است که برای بهره مندی نسلهای آینده است.

لطفا پذیرای بهترین آرزوها، پیام دوستی و آمادگی ما برای همکاری در حوزه گردشگری در آینده باشید.

با تقدیم بهتربن درودها

دکتر آلفونسو فارگاس سانچز (استاد تمام دانشگاه هولوا)

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.