نام یک ایرانی در فهرست برترین های علمی جهان

تئوری MFT

بازنشر خبر از وبسایت مناطق آسیا:

https://manateghasia.ir/post/812

روز دوشنبه 26 آبان ماه 1399 ساعت15 روز مهمی برای ایران اسلامی است، اتحادیه بین المللی روسای دانشگاه های جهان و اعضای بلند پایه سازمان جهانی جهانگردی ملل متحد و دانشگاه های مطرح جهان از جمله دانشگاه جرج واشنگتن آمریکا ، کیوتو ژاپن ،دانشگاه سیاس چین ، دانشگاه هولوا اسپانیا و دانشگاه های بزرگ جهان و جمعی از دانشمندان و محققین ایرانی و خارجی در تجلیل از پروفسور ملک زاده حضور و پیام رسمی ارائه خواهند داد و در این مراسم که بصورت زنده پخش خواهد شد.

گفتگویی تخصصی توسط دانشمندان از تئوری MFT پروفسور محمد شریف ملک زاده انجام خواهد شد و در پایان هنرمندان ایرانی مراسمی را به افتخار ایشان برگزار می نمایند.

بازنشر خبر از وبسایت بامداد خبر:

http://bamdadekhabar.ir/?p=4120

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بامداد خبر اتحادیه بین المللی روسای دانشگاه های جهان و اعضای بلند پایه سازمان جهانی جهانگردی ملل متحد و دانشگاه های مطرح جهان از جمله دانشگاه جرج واشنگتن آمریکا ، کیوتو ژاپن ،دانشگاه سیاس چین ، دانشگاه هولوا اسپانیا و دانشگاه های بزرگ جهان و جمعی از دانشمندان و محققین ایرانی و خارجی در تجلیل از پروفسور ملک زاده حضور و پیام رسمی ارائه خواهند داد . در این مراسم  تجلیل که در منطقه آزاد کیش  و با حضور مدیر عامل منطقه آزاد کیش و به صورت‌مجازی انجام می شود ، گفت و گویی تخصصی توسط دانشمندان از تئوری پروفسورMFT محمد شریف ملک زاده انجام خواهدشد. در پایان هنرمندان ایرانی مراسمی را به افتخار ایشان برگزار می نمایند. شایان ذکر است این آیین روز دوشنبه ۲۶ آبان ماه ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد.

نام یک ایرانی در فهرست برترین‌های علمی جهان

روز دوشنبه 26 آبان ماه 1399 ساعت 15 روز مهمی برای ایران اسلامی است، اتحادیه بین المللی روسای دانشگاه‌های جهان و اعضای بلند پایه سازمان جهانی جهانگردی ملل متحد و دانشگاه‌های مطرح جهان از جمله دانشگاه جرج واشنگتن آمریکا، کیوتو ژاپن، دانشگاه سیاس چین، دانشگاه هولوا اسپانیا و دانشگاه‌های بزرگ جهان و جمعی از دانشمندان و محققین ایرانی و خارجی در تجلیل از پروفسور ملک زاده حضور و پیام رسمی ارائه خواهند داد و در این مراسم که بصورت زنده پخش خواهد شد گفتگویی تخصصی توسط دانشمندان از تئوری MFT پروفسور محمد شریف ملک زاده انجام خواهد شد و در پایان هنرمندان ایرانی مراسمی را به افتخار ایشان  برگزار می‌نمایند

بازنشر خبر از روزنامه اقتصاد ملی یکشنبه 25 آبان ماه 1399:

https://eghtesademeli.com/?p=24323

دانلود روزنامه اقتصادملی یکشنبه 25 آبان 1399

به گزارش روابط عمومی IAUP دانشگاه های جهان به زودی مقطع کارشناسی ارشد تئوری MFT را با همکاری پروفسور محمد شریف ملک زاده مبدع این نظریه، اجرا خواهند کرد .

گزارش کامل را در مراسم روز دوشنبه ۲۶ آبان ساعت ۱۵ دنبال فرمایید.

در مراسمی از پروفسور ملک‌زاده تجلیل خواهد شد

به گزارش «تماشا»، اتحادیه بین المللی رؤسای دانشگاه های جهان و اعضای بلند پایه سازمان جهانی جهانگردی ملل متحد و دانشگاه های مطرح جهان از جمله دانشگاه جرج واشنگتن آمریکا، کیوتو ژاپن، دانشگاه سیاس چین، دانشگاه هولوا اسپانیا و
دانشگاه های بزرگ جهان و جمعی از دانشمندان و محققین ایرانی و خارجی در تجلیل از پروفسور ملک زاده حضور و پیام رسمی ارائه خواهند داد.
در این مراسم که به صورت زنده در اینستاگرام وی پخش خواهد شد، گفت و گویی تخصصی توسط دانشمندان از تئوری MFT پروفسور محمدشریف ملک زاده انجام خواهد شد.
در پایان هنرمندان ایرانی مراسمی را به افتخار ایشان برگزار می نمایند.
شایان ذکر است؛ این آیین روز دوشنبه 26 آبان ماه 1399 برگزار خواهد شد.
ملک زاده رئیس سابق سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور بود. به خاطر ثبت اولین اختراع در صنعت گردشگری و نظریه MFT و تأیید آن توسط UNWTO سازمان جهانی جهانگردی ملل متحد و دانشگاه های معتبر جهان طی یک نامه رسمی به تاریخ پانزدهم اکتبر ۲۰۲۰ به پروفسور محمدشریف ملک زاده، عنوان بنیانگذار و پدر علم مدیریت نوین گردشگری جهان را اعطا نمودند.
این اختراع که با عنوان «فرایند مدیریت، کنترل کیفی انواع تورها با علایق ویژه با تعیین جاذبه‌ها، مسیرها، امکانات و شاخص‌های گردشکری» ثبت گردید مورد استقبال مجامع علمی دنیا قرار گرفت.