پیام تبریک رئیس دانشگاه هونگ کونگ به دکتر محمد شریف ملک زاده

جناب آقای پروفسور ملک زاده گرامی                                 29 آوریل 2015

موجب افتخار و سعادت اینجانب است تا تبریکات خود را بابت دریافت اولین جایزه طبقه بندی شده بین المللی برای گواهی ثبت اختراع در گردشگری تحت عنوان فرایند مدیریت و کنترل کیفیت تورهای گوناگون علائق ویژه را خدمت جنابعالی تقدیم نمایم.

این جایزه معتبر آشکارا جنابعالی را بعنوان یک کارشناس برجسته گردشگری به رسمیت می شناسد و عملکرد و مشارکت ارزنده شما را در جایگاه معاون رئیس جمهور ایران و ریاست سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مورد تایید قرار می دهد.

بعنوان یکی از دانشکده های پیشتاز در عرصه گردشگری، هتلداری و مهمان نوازی، دانشکده مدیریت گردشگری و هتلداری وابسته به دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ دارای همکاری های گسترده با بسیاری از شرکای صنعت گردشگری و موسسات آکادمیک در منطقه و جهان می باشد. تعهد و پایبندی ما به ارائه کیفیت عالی در آموزش همواره مورد حمایت افراد برجسته ای مانند جنابعالی بوده است.

اینجانب اعتماد دارم که دانشگاه عدالت، در دستان باکفایت شما و با بهره گیری از تجارب جامع و تخصص اعضا و اساتید خود همچنان بسوی قلل مرتفع جدیدی حرکت خواهد نمود. برای جنابعالی در سالهای پیش رو آرزوی توفیق دارم.

در پایان، از طرف دانشکده مدیریت گردشگری و هتلداری، بار دیگر تبریکات قلبی خود را بخاطر کسب این موفقیت بزرگ تقدیم می نمایم.

با احترام و ارادت

پروفسور کایی چوون

رئیس دانشکده و استاد مسئول،

استاد مدیریت مهمان نوازی بین المللی در بنیاد والتر کووک

دانشکده مدیریت گردشگری و هتلداری، دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ