پیام تبریک دکتر آلفونسو فارگاس سانچز (استاد تمام دانشگاه هولوا)

گیرنده: آقای دکتر اقبالی ریاست محترم دانشگاه عدالت                  28 آوریل 2015             هولوا، اسپانیا

جناب آقای دکتر اقبالی،

در جایگاه نماینده دانشگاه هولوا بعنوان عضو وابسته سازمان جهانی جهانگردی (UNWTO) موجب مسرت اینجانب است که مراتب تبریک خود را بخاطر دریافت جایزه و گواهی شایسته به موسسه آموزش عالی تحت مدیریت جنابعالی تقدیم نمایم که  توسط سازمان جهانی حهانگردی به رسمیت شناخته شده و دبیرکل محترم آن سازمان جناب آقای دکتر طالب ریفائی آنرا مورد حمایت قرار داده است.

دریافت اولین جایزه و گواهی طبقه بندی شده بین المللی برای ثبت اختراع در گردشگری ایران برای فرآیند مدیریت و کنترل کیفیت تورهای گوناگون با علائق ویژه، بدون شک موید تلاشهای ارزنده پروفسور محمد شریف ملک زاده و عملکرد ایشان در جایگاههای مختلف مدیریتی برجسته و در دانشگاه شما می باشد. بنابراین، اجازه می خواهم تا برای کسب این جایزه به همه شما تبریک بگویم.

گردشگری، فرصت ارزشمندی را برای تعاملات بین فرهنگی، تفاهم مشترک و صلح در اختیار ما قرار می دهد و مسئولیت ماست تا ضمن حفظ و حراست از میراثی که از نسلهای گذشته برای ما بجا مانده است، بتوانیم با یک روش پایدار آنرا به گردشگران و بازدیدکنندگان ارائه نمائیم.

این یک حقیقت شناخته شده است که میراث فرهنگی ایران (اعم از ملموس و غیرملموس) دارای ارزش فوق العاده ای می باشد که در واقع سرمایه بزرگی برای بشریت است و تلاشهائی که برای حفاظت، معرفی و قراردادن آن در دسترس گردشگران داخلی و بین المللی صورت گرفته، وظیفه سخاوتمندانه ای است که برای بهره مندی نسلهای آینده انجام می شود.

گرچه متاسفانه در این مراسم حضور ندارم تا این پیام را قرائت کنم، اما مهم است تا به تمامی شرکت کنندگان آن اعلام نمایم که دانشگاه هولوا با آغوش باز آمادگی دارد تا در قالب یک همکاری متقابل از تخصص شما در این عرصه از گردشگری بیاموزد. سرزمین من نیز مملو از مواهب و جاذبه های طبیعی و تاریخی است.

بار دیگر اجازه می خواهم، این موفقیت ارزشمند را خدمت جنابعالی، آقای دکتر اقبالی رئیس محترم دانشگاه عدالت و آقای ملک زاده تبریک عرض نمایم.

لطفا پذیرای بهترین آرزوها، پیام دوستی و آمادگی ما برای همکاری در حوزه گردشگری در آینده باشید.

با تقدیم بهتربن درودها

دکتر آلفونسو فارگاس سانچز (استاد تمام دانشگاه هولوا)