دعوت از پروفسور محمد شریف ملک زاده برای شرکت در عرصه انتخابات

به گزارش روابط عمومی سازمان بین المللی سیتس وان و به نقل از خبرگزاری های اقتصاد ملی همزمان با روز جهانی کارگر در ۱۱ اردیبهشت ماه، تشکل های کارگری در نامه ای با دعوت از محمدشریف ملک زاده، معاون رئیس جمهور اسبق و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دولت احمدی نژاد، خواستار حضور او در انتخابات ۱۴۰۰ شدند.

با نزدیک شدن به زمان ثبت نام داوطلبین انتخابات ریاست جمهوری، روز گذشته خبری درباره محمدشریف ملک زاده منتشر شد که از دعوت تشکل های کارگری برای حضور او در انتخابات حکایت داشت.
تشکل های کارگری در نامه ای ضمن بیان تشدید مشکلات کارگران، خواستار شرکت ملک زاده برای حضور در عرصه انتخابات شدند.
این دعوت در شرایطی صورت گرفته که با سیاست های غلط در حوزه اقتصاد و سیاست در هشت سال گذشته، وضعیت معیشتی کارگران در بدترین دوران چهار دهه گذشته قرار گرفته است.
نوسانات ارزی و گره زدن معیشت مردم با مذاکرات در سال های گذشته ضربات جبران ناپذیری بر پیکره اقتصاد خانوارهای کارگری وارد کرده است.
هر چند دولت یازدهم و دوازدهم بارها دولت گذشته را به باد انتقاد گرفت اما در نهایت کارنامه دولت ها و تاریخ است که در این باره قضاوت می کند.
تحلیلگران سیاسی پیش از این حضور احمدی نژاد و جریان های نزدیک به او در انتخابات ۱۴۰۰ را با شانس زیادی همراه دانسته بودند.
کاربران شبکه های اجتماعی نیز به این خبر واکنش نشان دادند.
یکی از کاربران توئیتر در این خصوص به سوابق ملک زاده و کارنامه موفق او در سازمان میراث فرهنگی اشاره کرد.
یکی دیگر از کاربران هم با اشاره به اقدامات ملک زاده در دوره مسئولیت خود در دولت دهم گفت: سوابق اجرایی ملک زاده و همچنین تحصیلات او می تواند زمینه برای افزایش شانش موفقیتش در انتخابات ۱۴۰۰ باشد.
محمد یکی دیگر از کاربران فضای مجازی نوشت: نام ملک زاده به لحاظ تربیت مدیران فرهیخته و توانمند در صنعت گردشگری همیشه درخشان است.

سوابق اجرایی و افتخارات علمی
دکتر محمدشریف ملک زاده، پیش از این رئیس گروه های مدیریت موسسه عالی آموزش و پژوهش و مدیریت و برنامه ریزی کشور، مشاور رئیس جمهور،معاون اداری مالی وزارت امور خارجه،دستیار ویژه وزیر امور خارجه در امور ایرانیان خارج از کشور، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دولت احمدی نژاد،مولف41 کتاب در زمینه مدیریت، اقتصاد و گردشگری،عضو شورای اجرایی IAUP و رئیس منطقه آسیای مرکزی و خاورمیانه اتحادیه بین المللی روسای دانشگاه های
جهان IAUP
،مدیر گروه تحصیلات تکمیلی مدیریت دولتی دانشگاه تهران مرکز، رئیس هیئت امنای پژوهشگاه میراث فرهنگی، عضو هیئت امناء و معاون بین الملل دانشگاه عدالت، مدیر مسئول فصلنامه علمی پژوهشی مدیریت و توسعه، مدیر مسئول فصلنامه علمی پژوهشی برنامه ریزی و بودجه و دانشیار دانشگاه را در کارنامه خود دارد.
دریافت اولین نشان ملی گردشگری از جشنواره ملی شیخ بهائی، دریافت نشان ملی خدمت، تالیف کتاب گردشگری با علائق ویژه، تالیف کتاب مدیریت مشارکتی، تالیف کتاب مدیریت فرآیند و کنترل کیفیت در تورهای با علائق ویژه به زبان انگلیسی و ثبت اولین اختراع در صنعت گردشگری جهان از جمله افتخارات علمی ملک زاده است. پیش از این نیز از سوی جمعی از محققان خارجی و ایرانیان مقیم خارج از کشور پیشنهاد به UN و UNWTO برای ثبت روزی بنام ملک‌زاده مطرح شده بود.

بازنشر خبر در رسانه های رسمی و معتبر

سایت خبری اقتصاد آنلاین

سایت خبری آانا نیوز